Depeche Mode fanclub Ukraine
РУС  УКР

новости

Дейв Гаан із Depeche Mode: «Річард Спенсер – лайно!»

Дейв Гаан із Depeche Mode: «Річард Спенсер – лайно!»

Минулого місяця, у рамках Конференції Консервативних Політичних Об’єднань, лідер «білих націоналістів» та «альтернативно правих» Річард Спенсер жартома назвав Depeche Mode «офіційним гуртом «альтернативно правих». Група швидко засудила цю заяву, назвавши «нісенітницею» і додала: «Depeche Mode не має жодного відношення до Річарда Спенсера або альтернативно правих і не підтримує рух альтернативно правих».

У свіжому інтерв’ю Billboard, вокаліст гурту Дейв Гаан сказав: «У першу чергу, такі як Річард Спенсер становлять небезпеку через те що він лайнова людина і він дуже освічене лайно – це найстрашніше». Він продовжив: «Я думаю, протягом років траплялося багато випадків, коли нашу творчість, наші образи або щось інше люди невірно тлумачили, не в змозі прочитати між рядків».

Він також назвав члена «альтернативно правих» Майло Яннопулоса трохи навіженим дурнем, який прагне привернути увагу.

Гаан засудив Спенсера у низці недавніх інтерв’ю. У розмові з New York Post він сказав: «Я бачив відео де його побили (під час протестів на інавгурації президента Трампа). Він це заслужив». А у інтерв’ю USA Today: «Він хоча б колись слухав Strangelove або People Are People?»

Відразу ж після його коментарів у лютому Річард Спенсер стверджував: «Звісно ж я пожартував. Беззаперечно Depeche Mode не мають жодного до мене відношення. Ви збираєтесь сприймати буквально кожен мій жарт?» Також він додав, що він є «довічним фанатом Depeche Mode» і, насправді, у минулому кулька разів публічно висловлював свою любов до гурту. У своєму Твіттері він написав, що вони вже записали всі необхідні для альтернативно правих гімни.

Автор: Matthew Strauss
Джерело: Pitchfork
Переклад: Олена ЯКУНІНА
Фото: Miguel Medina/AFP/Getty Images

15.03.2017


Комментарии:
написать комментарий

Интервью
Концертные туры
Мероприятия в городах
Новости Depeche Mode
Новости фан-клуба