![]()
РУС
УКР
|
![]() |
| новости | история | дискография | тексты | фан-клуб | dj | ссылки | контакты | купить билет |
новостиПораженный смелостью украинского народа гитарист Depeche Mode в знак уважения надел сине-желтую ленту Гітарист легендарного гурту Depeche Mode Мартін Гор висловив свою підтримку українським мітингувальникам. Зробив він це в голландському місті Амстердам, під час ексклюзивного інтерв'ю "ТСН. Особливе". За словами Мартіна, хоча він і не стежить за новинами, проте про події в Україні знає зі шпальт передових видань світу. "Те, що ви вийшли на вулиці щоб приєднатися до Європейського союзу означає, що ви заслуговуєте бути його частиною більше, ніж хто-небудь інший", - прокоментував Гор. Також артист розповів про своїх трьох дітей. Як з'ясувалося, наймолодший, 11-річний син гітариста живе з ним тиждень через тиждень, коли Мартін буває вдома. "Справа в тому, що коли я переїжджав до США, я був одружений на американці, яка на той час вже 11 років жила в Англії. Потім ми розлучилися. І вона наполягла на тому, що діти мають жити з нею, в США. Тобто, якщо я зараз переїду до Британії, в Лондон, зовсім не бачитиму своїх дітей", - пояснив Гор. Нагадаємо, культові Depeche Mode знову приїдуть до Києва. Гурт офіційно підтвердив інформацію про свій приїзд до столиці у лютому 2014 року. Журналіст "ТСН. Особливе", Наталка Пісня 12.12.2013 Комментарии:
|
|
|
|